0537 420 73 58 Deliklitaş Mahallesi İ. Karaoğlanoğlu Caddesi No: 23 Odunpazarı/ Eskişehir

İletişim Bilgilerimiz

  • Deliklitaş Mahallesi İ. Karaoğlanoğlu Caddesi No: 23 Odunpazarı/ Eskişehir
  • abdullahgl@hotmail.com
  • 0537 420 73 58

Sosyal Medyada Biz

Site İçerisinde Yaşamanın Faydaları

Site İçerisinde Yaşamanın Faydaları

blog

Site İçerisinde Yaşamanın Faydaları

Siteler, genellikle büyük alanlara yayıldıkları için şehir merkezlerinin çevresinde toplanıyorlar ve bu durum yeni bir eve taşınmak isteyenler için bir dezavantaj gibi görülebiliyor. Ancak sitede oturmanın birbirinden farklı pek çok avantajı bulunuyor.


Güvenlik En Önemli Avantaj

Sitede oturmak, birçok avantajı da beraberinde getiriyor ancak bu avantajlardan en önemlisi güvenlik. Özel güvenlik görevlileri, alarm sistemleri ve 7 gün 24 saat boyunca kayıt yapan kameralar sitelerin güvenliğini üst noktalara taşıyor. Bu nedenle şehir merkezlerindeki apartmanlarda özellikle sıkça yaşanan hırsızlık olayları başta olmak üzere pek çok sebepten dolayı kendini güvende hissetmeyenler ya da tedirgin olanlar güvenlik sistemleriyle donatılmış sitelere taşınarak bu problemi ortadan kaldırabilirler.
 

Site içinde yaşamanın avantajları


Sitede oturmak sadece bir dairede yaşamaktan ibaret olmadığı ve bir bütün olarak değerlendirilmesi gerektiği için sadece kendi güvenliğiniz değil, aynı zamanda çocuklarınızın hatta evcil hayvanlarınızın da can güvenliği sağlanmış oluyor. Sitelerin büyük bir titizlikle ve profesyonel bir şekilde düzenlenmiş olan özel parkları, yürüyüş parkurları ve oyun alanları hem çocuklar hem de evcil hayvanlar için dışarıdan gelebilecek tehlikelere karşı kapalı, oldukça güvenli bir atmosfer oluşturuyorlar.

Eğer sizde yakın zamanda bir siteye taşınmayı planlıyorsanız siteye taşınmadan önce nelere dikkat etmeniz gerektiğini öğrenmek için Siteye Taşınma Kuralları başlıklı yazımıza bir göz atmanızda yarar var. Çünkü bir çok siteye büyük evden eve nakliyat araçları giriş yapamıyor bu durumu taşınma günü öğrenmeniz size taşınma fiyatının epey yükselmesine mal olacaktır. İyi bir planlama ile yeni evinize rahat taşınabilirsiniz.
 

Giriş çıkış güvenlik

 

Siteler Sundukları Zengin Avantajlardan Dolayı Cezbedici

Güvenlik ile birlikte sitelerin sunduğu sayısız değişik avantaj bulunuyor. Düğün, nişan, toplantı, seminer gibi organizasyonlar düzenlemek için uygun olan kapalı-açık alanlar, kapalı veya açık yüzme havuzları, futbol, basketbol, voleybol sahaları, tenis kortları, kreş, revir, market, kafe, bar, otopark gibi ayrıcalıklar dışında bazı siteler farklı bankaların bankamatiklerini hatta şubelerini de içinde barındırabiliyor. Şehir merkezinin dışında yer alan büyük sitelerde özellikle aracı olmayan site sakinleri için önemli ölçüde kolaylık sağlayan servis hizmetleri de sunuluyor. Sitelerin, şehir merkezlerindeki konutlarla karşılaştırıldığında yarar sağladığı diğer bir detay ise fiyatlar. Merkezi dairelerden çok daha düşük tutarlarda sitelerden ev kiralamak, satın almak mümkün.
 

Sitelerin sundukları avantajlarEğer bitişik nizam, iç içe geçmiş ve her geçen dün daha da daralan yaşam alanlarından sıkıldıysanız; ferah, açık ve düzenli olarak bakımı yapılan bir çevre içerisinde, tüm aile bireyleri için güvenli olan; birçok alış veriş, spor, sağlık, eğitim ve etkinlik seçeneklerine kolayca ulaşabileceğiniz bir ortamda yaşamak istiyorsanız siz de siteleri tercih edebilirsiniz. Fakat her daim canlı ve hareketli bir atmosfer içinde yer almak, istediğiniz her an şehrin merkezine kısa sürede ulaşmak ya da olabildiğince az toplu taşıma, taksi, özel araç kullanmak istiyorsanız sitede yaşamak sizin için uygun olmayabilir.