0537 420 73 58 Deliklitaş Mahallesi İ. Karaoğlanoğlu Caddesi No: 23 Odunpazarı/ Eskişehir

İletişim Bilgilerimiz

  • Deliklitaş Mahallesi İ. Karaoğlanoğlu Caddesi No: 23 Odunpazarı/ Eskişehir
  • abdullahgl@hotmail.com
  • 0537 420 73 58

Sosyal Medyada Biz

Kırılacak Eşyalar Nasıl Paketlenir?

Kırılacak Eşyalar Nasıl Paketlenir?

blog

Kırılacak Eşyalar Nasıl Paketlenir?

Ev taşırken kırılacak eşyaların paketlenmesine özen gösterilmesi gerekir. Doğru ve yeterli miktarda malzemeleri edindikten sonra doğru yöntemler uygulanmalıdır. Kırılacak eşya paketleme için ihtiyacınız olan malzemeler; eşyaların sığacağı büyüklükte koli, gazete, ambalaj, balonlu naylon, koli bandı. Tüm bunları temin ettikten sonra aşağıda verilenleri dikkate almalısınız:

  • Kırılacak eşyalarınızı sarmak için gazete veya ambalaj kağıdı ve balonlu naylon kullanmalısınız.
  • Eşyalarınızı grup halinde değil tek tek sarmalısınız.
  • Paketlediğiniz eşyalarınızın arasına gazeteler veya balonlu naylonlar ile tampon yapmalısınız.
  • Eşyalarınızı bir tur gazete ile sardıktan sonra kırılma riskini en aza indirmek için balonlu naylonlarla da sarabilirsiniz.
  • Kolilerin üst üste gelme ihtimaline karşı kolinin altına ve üstüne tampon yapmalısınız.
  • Kolinin içindeki eşyaların arasında boşluk kalmamasına özen göstermelisiniz. Aksi takdirde taşıma esnasında koli içinde eşyalar birbirine çarparak kırılabilir.
  • Kırılacak eşyalarınızı koyduğunuz koliyi daha büyük bir koliye koyarak boş kalan kısımlara gazetelerle tampon yapabilirsiniz. Böylece kırılma riskini azaltabilirsiniz.

Eskişehir nakliye hizmeti veren Gül Kardeşler Nakliyat, kırılacak eşyalarınızı paketleme konusunda da size destek verir. Böylece eşyalarınızı en uygun koşullarda paketleyerek taşınmalarını sağlayabilirsiniz.

Eşyaların Doğru Paketlenmesi Neden Önemlidir?

Taşınma işleminin daha zahmetsiz ve stressiz geçmesi açısından eşyaların doğru paketlenmesi oldukça önemlidir. Taşınma esnasında pek çok eşya kaybolabilir, zarar görebilir. Bunu önlemek için düzenli ve doğru paketleme yöntemleri kullanılmalıdır. Özellikle kırılacak eşyalar ve değerli eşyalar özenle paketlenmelidir. Eşya paketleme konusunda yeterince iyi değilseniz, Eskişehir nakliye şirketi olan Gül Kardeşler Nakliyat’tan destek alabilirsiniz. Bu sayede eşyalarınız taşınırken ve yerleştirilirken zara görmez. Eşyalarınızın sağlamlığını ve kalitesini koruması açısından paketlemeye önem vermelisiniz. Aksi takdirde büyük zarara uğrayabilirsiniz. Eskişehir nakliyat ihtiyacınızı kaliteli bir şekilde ve profesyonel bir ekiple karşılamak için Gül Kardeşler Nakliyat’ı tercih edebilirsiniz.